جلسه مسئولان انجمن با معاونت ورزشی و معاونت مالی و اداری مجموعه ورزشی آزادی


 جلسه ایی در مورخ ۹۶/۲/۱۹ با حضور جناب آقای دکتر مویدی ریاست محترم انجمن ورزشهای هوایی و آقای رشیدی نایب رئیس محترم انجمن در دفتر انجمن ورزشهای هوایی تشکیل گردید.
 در این جلسه که معاونت ورزشی محترم مجموعه ورزشی آزادی و معاونت محترم مالی و اداری مجموعه حضور داشتند , ابتدا جناب آقای مویدی از حضور آنان و همکاری هایی که با انجمن هوایی مبذول میدارند تشکر و ابراز خورسندی کردند.
وی در بخشی از سخنان خود از تلاش بعمل آمده جهت آماده سازی تیم ملی ورزشهای هوایی به منظور شرکت در مسابقات آسیایی جاکارتای اندونزی و تاکید بر انجام مسابقات قهرمانی کشور، یک انتخاب اصلح در سطح کشور و حضور مقتدرانه تیم ملی جمهوری اسلامی ایران در بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ اظهار امیدواری کردند که با داشتن جوانان قدرتمند و خوبی که در کشور ایران عزیز حضور دارند انشالله شاهد افتخار آفرینی قهرمانان این رشته ورزشی خواهیم بود.
 در پایان جلسه آقای رشیدی گزارش جامعی در مورد جلسات بعمل آمده و بازدید از شهرستان دماوند جهت انتخاب بهترین نیروهای توانمند در سطح کشور اعلام داشتند انشالله جوانان در رشته های هوایی در مسابقات آسیایی ضمن افتخار آفرینی با مدالهای رنگارنگ به کشور بازخواهند گشت.
انجمن ورزشهای هوایی کشورنوشته شده توسط : جوادی کیا در: اردیبهشت ۲۱ام, ۱۳۹۶

درج یک دیدگاه