رئیس هیات استان تهران : مسابقات پاراگلایدر انتخابی تیم ملی با کیفیت بالایی برگزار می شود 


رییس هیات انجمنهای ورزشی استان تهران گفت:سطح فنی و کیفیت مسابقات پاراگلایدر انتخابی تیم ملی بسیار بالا است و خلبانان برای پوشیدن پیراهن تیم ملی رقابت تنگاتنگ و نزدیکی با هم دارند.
“یحیی دادویی مقدم” در گفت و گو با سایت خبری فدراسیون انجمنهای ورزشی با بیان این مطلب افزود: ۸۵ شرکت کننده از استانهای مختلف کشور در رشته مسافت و به میزبانی استان تهران و در سایت پروازی “چنار شرق” از نواحی شهرستان دماوند به رقابت می پردازند که ازاین تعداد شرکت کننده ، پنج نفر خانم هستند و بقیه نفرات را آقایان تشکیل می دهند .
وی اظهار داشت:در این بین مسئولین و دست اندرکاران شهرستان دماوند همکاری و حمایت دلسوزانه ای با هیات انجمنهای ورزشی استان تهران و انجمن ورزشهای هوایی داشتند و لازم است از مهندس محمودی فرد فرماندار ،مهندس صفری شهردار،اعضای شورای اسلامی این شهرستان ،دهیار منطقه چنار،فرمانده نیروی انتظامی و اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند تشکر و قدردانی ویژه ای داشته باشم.
دادویی در پایان گفت:این رقابتها تا روز پنج شنبه ادامه خواهد یافت و آماده ترین و زبده ترین نفرات به اردوی آماده سازی تیم ملی پاراگلایدر دعوت خواهند شد.


انجمن ورزشهای هوایی کشورنوشته شده توسط : جوادی کیا در: شهریور ۲۸ام, ۱۳۹۶

درج یک دیدگاه