۲۴ شهریور آغاز پاراگلادینگ قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی

نشست صمیمی مسوولان انجمن ورزش هوایی و مقامات و مدیران دماوند در این شهرستان برگزار شد و طی آن مقرر گردید که رقابتهای پاراگلادینگ قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی روز ۲۴ شهریور ماه در سایت هوایی این منطقه استارت بزند .


به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی ، در این جلسه هماهنگی فرماندار ، معاون سیاسی ، رییس ورزش و جوانان و مسوول کمیته هوایی شهرستان دماوند ، محمود رشیدی نایب رییس انجمن ورزش هوایی ، یحیی دادویی رییس هیات انجمنهای ورزشی استان تهران و محسن موسس مسوول امور استانهای انجمن ورزشهای هوایی حضور داشتند.
پس از بحث و بررسی و پیشنهادهای مطروحه قرار شد مسابقات مذکور در تاریخ ۲۴ شهریورماه در این شهرستان کلید بخورد که فرماندار محترم دماوند قول مساعد داد تا کمیته ای به این منظور تشکیل شود و مسابقات بنحو شایسته برگزار گردد.
بر اساس این گزارش ، محمود رشیدی نایب رییس انجمن ورزشهای هوایی ضمن تشکر از مساعی مدیران و مسوولان شهرستان دماوند و همچنین رییس هیات انجمنهای ورزشی استان تهران ، ابراز امیدواری کرد که این تعامل همواره تداوم داشته باشد و در پرتو این آیتم بتوان در مسیر اعتلای ورزشهای هوایی گامهای اساسی برداشت .

منبع : سایت رسمی فدراسیون انجمن های ورزشی

لینک خبر : http://www.ifsafed.com/Item.aspx?id=17724نوشته شده توسط : جوادی کیا در: مرداد ۲۶ام, ۱۳۹۸

درج یک دیدگاه