برگزاری اولین دوره مسابقات قهرمانی کشور در رشته مدل

اولین دوره مسابقات قهرمانی کشور در رشته مدل ماده هواپیمای کشی p-30 برگزار می‌شود؛


به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی انجمن ورزش‌های هوایی رئیس کمیته مدل با اعلام این مطلب گفت: در راستای اجرایی کردن تقویم ورزشی سال ۱۳۹۸ کمیته مدل انجمن ورزش‌های هوایی فدراسیون انجمن‌های ورزشی تصمیم گرفت با همکاری کانون هوانوردی ایران (نماینده رسمی فدراسیون جهانی ورزش‌های هوایی FAI ) و با حمایت مرکز همکاری‏های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری، برای نخستین بار نسبت به برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در رشته مدل اقدام کند.
حمید ریحانی با بیان قدمت و سابقه فعالیت ورزشکاران رشته مدل در کشور گفت: فعالیت علاقمندان این رشته در ایران با قدمتی بیش از ۶۰ سال، وظیفه هدفمندسازی و ساماندهی اقدامات رشته مفرح مدل را بیش از پیش ایجاب می‌کند. ازاین‌رو پس از مساعدت انجمن ورزش‌های هوایی در راه‌اندازی کمیته مدل بر آن شدیم تا با برنامه‌ریزی و تدوین تقویم عملیاتی در دو بخش آموزش و مسابقات، نظام‌مند کردن فعالیت رشته مدل را اجرایی کنیم.
رئیس کمیته مدل در ادامه افزود: بدیهی است با توجه به حمایت‌هایی که از سوی مراجع بالادستی نسبت به این رشته اعمال می‌شود و از سویی بستر مناسب و علاقمندان بسیاری که رشته مدل در سراسر کشور دارد، تحول و پیشرفت در آن با در نظر گرفتن و محور قراردادن شرایط توسعه پایدار در ورزش، آینده روشن  و خوبی پیش رو خواهد داشت.
وی در پایان با ابراز امیدواری به فضل خداوند در توفیق دستیابی به اهداف تعیین شده  تصریح کرد: برنامه‌های آموزشی و مسابقاتی کمیته مدل در سال ۹۸ به تناوب اجرایی خواهد شد و برای اولین حرکت به مناسبت هفته دولت "نخستین دوره مسابقات قهرمانی کشور در ماده هواپیمای کشی p-30 " را در دستور کار داریم که انشاالله در روز جمعه هشتم شهریور ماه جاری به میزبانی شهر تهران با نظارت و حمایت انجمن ورزشهای هوایی کشور برگزار خواهد شد.

انجمن ورزش های هوایینوشته شده توسط : جوادی کیا در: شهریور ۶ام, ۱۳۹۸

درج یک دیدگاه