نتایج برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در رشته مدل

 اولین دوره مسابقات قهرمانی کشور رشته مدل در ماده "هواپیمای کشی P-30 در بوستان ولایت تهران برگزار شد، این مسابقات به مناسبت گرامیداشت شهدای هفته دولت و با شرکت ۱۵ ورزشکار در ماده P-30  که از رشته های پایه در بخش هواپیمای مدل است، برگزار شد.

🔶 مسابقات یاد شده در دو مرحله مقدماتی و نهایی پیگیری شد که در بخش مقدماتی، ورزشکاران با شرکت در سه مرحله، برای زمان گیری با یکدیگر به رقابت پرداختند و در پایان این بخش ۷ ورزشکار با بدست آوردن حد نصاب لازم برای صعود به دور نهایی مشخص شدند.

🔶 نفرات راه یافته به مرحله نهایی به مصاف یکدیگر رفته و پس از رقابت در دو مرحله زمان گیری  سه نفر با کسب  بالاترین زمان پرواز، موفق به کسب جایگاه های اول تا سوم شدند. اسامی نفرات برتر این دوره از مسابقات به شرح زیر عبارتست از :
مقام اول دکتر احسان مرشدی
مقام دوم محمد عرفان معتمدی
مقام سوم رامین خزایی

✳️ نکته حائز اهمیت در این دوره از مسابقات اقبال عمومی خوب از برگزاری این رویداد بود چرا که حضور نوجوانان علاقه مند و افراد تحصیل‌کرده نسبت به مسابقات این رشته مفرح و علمی ورزشی قابل توجه بود به گونه ای که یک پزشک مقام اول این مسابقات را کسب کرد و پدیده خوش آتیه  این رقابت‌ها، نوجوانی با ۱۳ سال سن بود که با پروازهای خوب خود تحسین حاضران را برانگیخت و در نهایت نیز به مقام دوم مسابقات دست یافت.

انجمن ورزش های هوایینوشته شده توسط : جوادی کیا در: شهریور ۹ام, ۱۳۹۸

درج یک دیدگاه